ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

5 šachistů z KTCM si zajistilo postup na MČR.

Krajskému tréninkovému centru mládeže v šachu ( sdružuje 3 právní samostatné subjekty ŠO TJ Lokomotiva Krnov, ŠO TJ Tatran M. Albrechtice a ZŠJN Krnov), se v závěru šachové sezony 2017/18 podařil skvělý a svým způsobem překvapivý výsledek. Na posledním 5. závěrečném turnaji Grand Prix v Dolním Benešově se tvrdě bojovalo o postupy na Mistrovství České republiky v rapid šachu ve 4 kategoriích.

Z pěti turnajů grand Prix ( Krnov, Ostrava, Frýdek Místek, Havířov a Dolní Benešov), se započítávali nejlepší výsledky ze čtyř turnajů. Takže v tomto posledním turnaji šlo o hodně. Naši hráči tvrdě bojovali v těžké konkurenci a vyplatilo se.

Matyáš Grček ( 2010 ) - skvělé celkové 2. místo mu zajistilo postup na MČR do 8 let

Matěj Jaššo ( 2009) - postup měl garantovaný díky umístění na minulém MČR ( celou přípravu hrál v Grand Prix ve vyšší kategorii a hrál skvěle)

Damián Ziakas ( 2008) - tvrdě vybojovaný a překvapivý postup.

Alenka Šťastná ( 2006) - nečekali jsme to, o to větší z toho máme radost

Tomáš Grček ( 2004) - O jeho postupu z 3. místa v D. Benešově rozhodl až náš protest, kdy pořadatel v pomocných bodech udělal chybu. Je třeba ocenit i Janise Raptise, který svému kamarádu pomohl tím, že v posledním kole porazil favorizovaného Kijonku z Orlové a odsunul ho na nepostupové 4.místo.

Přejeme našim členům, aby se jim na MČR dařilo.

Ing. Karel Handlíř - KTCM

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK