ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Škola Úspěchy našich žáků Natálka nás reprezentovala v krajském kole OJČ

Natálka nás reprezentovala v krajském kole OJČ

Ve čtvrtek 5. 4. 2018 se v SVČ Ostrava - Moravská Ostrava uskutečnilo krajské kolo olympiády v českém jazyce, kde naši školu reprezentovala žákyně z 9.M. Natálie Kukelková zúročila své vědomosti z českého jazyka v náročném gramatickém testu a osobitě se poprala také se slohovou částí. Slohovou práci na téma "V noci na hradě" mohli účastníci, tak jako v kole okresním, vypracovat libovolným slohovým útvarem formou prózy v doporučené délce 25 - 30 řádků.

Natálie ve velké konkurenci vynikajících žáků ostatních škol v kraji uspěla a obsadila krásné 10. místo. Natálii za její účast děkujeme a gratulujeme k pěknému umístění. Přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích.

Za kabinet českého jazyka Tereza Valášková

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK