ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Jsou mezi námi!

Ptáte se kdo? No přece mistryně Moravy! Jedenáct děvčat z 2. – 5. tříd a sedm z 6. – 9. tříd se s tanečním souborem FLASH zúčastnilo mistrovství Moravy formací.

Mladší děvčátka vyjela na soutěž v neděli 29. dubna do Zlína. S show art formací s názvem „Hoří!“ obsadila krásné 3. místo. Kategorii „lidovky“ pak zcela ovládla a s choreografií „Hastrmanská polka“ získala zlatou medaili a titul mistrů Moravy. 

Stejného úspěchu se podařilo dosáhnout i juniorským děvčatům, která se Mistrovství Moravy zúčastnila 8. května v Bohumíně. Jejich „Nebelvírský valčík“ získal zlatou medaili v kategorii „couple dance“.
Kromě zlatých a bronzových medailí si děvčata vytancovala i postup na Mistrovství České republiky v Praze.
Ráda bych touto cestou vyslovila velkou pochvalu všem děvčatům nejen za výborné taneční výkony, ale i za to, že svým vzorným chováním a vystupováním mimo taneční parket skvěle reprezentují naši školu.

20180324 111401 20180508 095726810 iOS 20180508 100004924 iOS

text a foto: Jana Matějková

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK