ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Škola Úspěchy našich žáků Vítězné tažení pokračuje

Vítězné tažení pokračuje

26. 4. se konalo očekávané okresní kolo fotbalové soutěže Mc Donald´s Cup, kde si měřilo síly sedm nejúspěšnějších týmů okresu, tentokrát systémem „každý s každým“. Vedle týmů z Krnova, Albrechtic, Brantic, Osoblahy, Rýmařova a Bruntálu nechyběli ani reprezentanti naší školy. Série vítězství z okrskového kola nebyla prolomena ani tentokrát. Z turnaje jsme odcházeli opět neporaženi. 22.5. 2018 tak bude v Ostravě náš tým poprvé v historii soutěže reprezentovat nejen naši školu, ale celý bruntálský okres. Všem našim fotbalistům veliké díky a hodně štěstí!

1 2 3
4 5 6

Text a foto: Z. Škůrek, M. Klečka

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK