ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Prvňáčci a jejich první krůčky k umění

Ve středu 23.5. jsme se těšili na představení ZUŠ Krnov s názvem „Haló, jaké bude počasí?“ Vpříběhu děti navštívily meteorologickou stanici, kde počasí pomáhá předpovídat rosnička. V rámci příběhu se seznámily s obory, které se na této škole vyučují – hudebním, tanečním, dramatickým a výtvarným. Děti, které navštěvují ZUŠ, nám připravily krásné představení doprovázené písničkami, tančením a scénkami. Prvňáčci si zazpívali známé lidové písničky, zasmáli se a hlavně se hravou formou seznámili se vším, co by mohli také umět, pokud by tuto školu chtěli začít navštěvovat.
Děkujeme žákům ZUŠ za moc hezké vystoupení :)
Pro všechny zájemce připomínáme, že zápis do ZUŠ Krnov bude ve středu 30. května.

IMG 1734 IMG 1739
IMG 1760 IMG 1765

třídní učitelky 1. tříd

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK