ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Kdo bude šachovým přeborníkem školy?

V úterý 19.6. 2018 proběhne ve sborovně, od 8:00 hod. šestý ročník školního přeboru v ŠACHU. Zveme všechny žáky, nejen členy šachového kroužku, kteří mají rádi tuto hru a chtějí si své šachové umění vyzkoušet v soutěži se svými spolužáky. Přihlásit se můžete osobně do pátku 15.6. u paní učitelky Kateřiny Novákové nebo pana asistenta Martina Klečky.

Sachy2

Na vítěze čeká, kromě jiných cen, i putovní pohár.

vedoucí šachového kroužku: K. Handlíř

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK