ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Družina Akce ŠD Vítězství nám chutná

Vítězství nám chutná

Ve středu 23. května pořádala školní družina ZŠ Žižkova tradiční turnaj školních družin ve vybíjené. Naši sportovci se na toto klání již dlouho těšili, celý rok kluci i holky pilně trénovali, aby změřili síly s ostatními. Na turnaji se nakonec sešlo celkem 8 týmů a úderem 13 hodiny začal velký boj. Našim borcům a borkyním se od začátku vedlo moc dobře a na jejich tvářích bylo moc vidět, jak hodně chtějí turnaj vyhrát. Prohráli jen jeden zápas, ale to už neovlivnilo výsledky a po čtyřech letech, kdy se vybíjené na naší škole pilně věnujeme, jsme dosáhli na nejvyšší příčku.
Máme z toho velkou radost a proto chceme s Pavlem vzkázat našim svěřencům – DÍKY, DÍKY DÍKY. A to nejen dětem, kteří reprezentovali naši družinu, ale všem, kteří se poctivě celý rok vybíjené věnovali.

1527076539594 1527086407591 1527087136561 1527944338750

Marcela a Pavel

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK