ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Závody malých atletů

Ve středu 20. června se sešli nejlepší sportovci 1. stupně naší školy na školním hřišti, aby si porovnali síly mezi sebou v atletickém trojboji pro závodníky 1. – 3. tříd a čtyřboji pro závodníky 4. – 5. tříd.

Všichni jsme se na dnešní den nejen těšili, ale také poctivě připravovali s tělocvikáři v hodinách tělesné výchovy. Počasí se konečně umoudřilo, hřiště nám po velkých deštích pořádně vyschlo a my mohli slavnostně zahájit závody. Sportovci zápolili z plných sil a my jsme byli rádi, že vše proběhlo tak jak má a celé dopoledne se obešlo bez úrazu.

Děkujeme žákům 9. A za pomoc při organizaci, byli úžasní a odvedli skvělou práci. Také děkujeme rozhodčím na stanovištích: p. uč. Martině Mrkvanové, Petře Havlíčkové a Hance Štechové.
A hlavně velká pochvala patří všem našim sportovcům!

Ti nejlepší obdrželi diplomy a krásné ceny.
Na prvních místech se umístili:
Sophinka, Viktorka, Julie, Beatrix, Klárka, František, Nikolas, Šimon, Tim a Renné.
Na druhých místech se umístili:
Johanka, Terezka, Marianka, Veronika, Terezka, Richard, Matouš, Simon, Tomáš a Bruno.
Na třetích místech se umístili:
Beatka, Valentýnka, Michaelka, Vendulka, Kristýnka, Matýsek, Filip, Filip, Sebastian a Milan.

Gratulujeme a těšíme se zase za rok na ATLETICE !

Organizace, text a foto : Iva Hoferková

 

01 02 02 02

01 02 02 02

01 02 02 02

01 02 02 02

01 02 02 02

 

 

 

  

 

Ve čtvrtek 18.1.2018 se konalo v prostorách velkého sálu SVČ Krnov Krajské kolo přeboru družstev žáků 6. - 9. tříd v šachu. Do tohoto turnaje postoupilo po vítězství v okresním kole družstvo A ve složení: Jan Šlachta, Petr Čech, Vít Anděl a Tomáš Novák. Divokou kartu se podařilo získat i našemu druhému týmu, který soutěžil ve složení: Patrik Zámarský, Alenka Šťastná, František Blažek a Jáchym Odstrčil.

Obě naše družstva

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK