ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

SAH slavil slunovrat nadvakrát

Soubor alternativní hudby se tentokrát představil v plné sestavě před druhým stupněm naší školy. Dopolední koncert byl z důvodu předávání cen školy rozdělen na dvě části, ale to neuškodilo, spíš naopak. Světelná show sice trochu utrpěla slunečními paprsky, ale celková atmosféra koncertu byla nádherná. 

IMG 20180621 103120 IMG 20180621 103135

V odpoledních hodinách SAH provázel jako kulturní vložka Slavnostní předávání cen VO Slezská orlice v koncertní síni sv. Ducha. Akce, kde se na úroveň hudby kladly vysoké nároky, zvládl SAH skvěle i díky práci zvukaře firmy ZZ Music.

IMG 20180621 173619 IMG 20180621 182242

Dvojkoncert byl nesmírně náročný pro všechny účastníky. Já jim z celého srdce děkuji za výkony v celém pololetí. SAH zvládl všechny koncerty vždy k plné spokojenosti organizátorů i své a já všem členům přeji krásné a zasloužené prázdniny.
Pokud si chcete poslechnout SAH o prázdninách, stačí se přijít podívat na největší akci na severní Moravě - Lapkové z Drakova dne 21. 7. 2018 v Drakově u Heřmanovic.

text a foto: Martin Kopeček

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK