ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Petice za přístavbu školní jídelny u školy

jídelna Milí rodiče, koncem školního roku 2017/2018 došlo ke změnám při realizaci záměru přístavby jídelny v areálu naší školy. Spolu s vedením školy usiluje Klub rodičů o realizaci přístavby v místě malého hřiště přiléhajícího k tělocvičně. Připravili jsme petici, ve které vyjadřujeme svou podporu výstavbě jídelny s vývařovnou v areálu školy a zároveň apelujeme na město, aby řešilo dopravní situaci kolem školy, která je dlouhodobě problematická a přináší mnohá úskalí jak obyvatelům této oblasti, tak rodičům žáků a návštěvníkům školy. Více informací

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK