ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Družina Akce ŠD Indiánský tábor ŠD

Indiánský tábor ŠD

Na začátku hlavních prázdnin jsme pro děti připravili letní tábor s indiánskou tématikou. Děti tak mohly strávit první prázdninové dny se svými spolužáky i známými vedoucími. Vyzkoušely si krocení divokého mustanga, lov bizonů, hod tomahawkem. Vyrobily si lapač snů, přívěšek z medvědích zubů, dešťovou hůl i malý indiánský totem. Lovily zlaté kameny, hledaly podle indiánských šifer a tajné mapy stříbrný poklad. Lehce zvládly i přepadení zlým kmenem Komančů a nebály se ani nasadit vlastní život na vykoupení Černé kosti a Rudého větru ze spárů bílých tváří. Svou odvahu a statečnost dokázaly při noční stezce odvahy, kdy musely překonat nástrahy nočního lesa, hrůzostrašné kvílení obludných příšer a jiných lesních obyvatel. Ani po celodenních aktivitách, vyčerpávajícím sportovním zápolení mezi jednotlivými kmeny, se někteří nedočkali zaslouženého odpočinku. Určený kmen měl i po celou noc nelehký úkol. Musel za každou cenu uhlídat táborovou vlajku před nájezdy zlých Huronů. A věřte, že to byl úkol snad nejtěžší ze všech aktivit, které děti plnily. Malí indiáni si však poradili i v této situaci. Odvážlivci a vytrvalci vydrželi čekat ve křoví a v chladu i dlouhé hodiny na vhodnou příležitost. Děti byly úžasné, velmi šikovné a nebojácné. Věříme, že si první prázdninové dny užily a těšíme se na další dobrodružství příští léto.

DSC 0002 DSC 0007 DSC 0031
DSC 0309 DSC 0318 DSC 0367
DSC 0406 DSC 0408 DSC 0457
DSC 0595 DSC 0640 DSC 0781
DSC 0834 DSC 0855 DSC 0899
DSC 0913 DSC 0914 DSC 0926
xxx 349 xxx 405 xxx 441
xxx 443 xxx 495  

další fotky z tábora

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK