ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Družina Akce ŠD Sluníčko

Sluníčko

Na začátku školního roku přijelo dětem opět zahrát maňáskové divadlo „ Sluníčko „ z nedalekého malebného městečka Šternberka u Olomouce. Známé pohádky Hrnečku vař, O Smolíčkovi a Zlaté rybce v podání malých maňáskových postaviček, tak obohatily odpolední program dětí ve školní družině. Během krátkých přestávek si děti společně i zazpívaly známé písničky. Představení se dětem líbilo a všichni se již těší na další pohádkové příběhy malých maňásků.

DSCF7823 DSCF7825 DSCF7830
DSCF7831 DSCF7835 DSCF7839
DSCF7840 DSCF7841 DSCF7842
DSCF7843 DSCF7845 DSCF7847

text a foto: Blanka Šrubařová

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK