ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Družina Akce ŠD J(e)deme Krnovem

J(e)deme Krnovem

V úterý 18.9. se v odpoledních hodinách konala ve Smetanových sadech sportovní akce J(e)deme Krnovem. Akce byla součástí projektu Evropský týden mobility Krnov 2018, který byl spolufinancován Moravskoslezským krajem. Pořadatelem celé akce bylo Zdravé město Krnov. Závodu se zúčastnilo 231 dětí z prvních až pátých tříd krnovských základních škol. Připraveno pro ně bylo osm stanovišť s rozličnými, převážně pohybovými a sportovními úkoly. Děti si vyzkoušely jízdu na kole nebo koloběžce, běh ve dvojicích, skákání v pytli, hod na cíl, třídění odpadu, skládání puzzle loga města Krnova a rozpoznávaly i zdravé a nezdravé potraviny. Za splnění daných úkolů děti dostaly barevné razítko a za určitý počet razítek na ně čekaly drobné odměny ve formě reflexních samolepek, klíčenek, odznáčků, přívěsků nebo samonavíjecích pásek. Krásné a slunečné počasí malým sportovcům přálo a tak si všichni sportovní odpoledne užili.

DSCF7855 DSCF7857 DSCF7858
DSCF7860 DSCF7862 DSCF7864
DSCF7866 DSCF7869 DSCF7872
DSCF7875 DSCF7880 DSCF7887

text a foto: Blanka Šrubařová

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK