ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Školní volejbalová reprezentace úspěšně začala

Reprezentační volejbalové týmy ZŠ Janáčkovo náměstí 17 se postupně připravují na celou sezónu. Ti nejmladší členové už si zkusili první křest ohněm v přípravných zápasech s Opavou – Kylešovice. Naše mladší žačky pod vedením oddílu VO Slezská orlice se utkaly ve čtvrtek 27. 9. v Opavě a ve středu 3. 10. na domácí půdě s daleko silnějším soupeřem.
Cílem našich začínajících volejbalistů určitě není vyhrávat, kam přijedou, ale se ctí a důstojně reprezentovat sportovní odvětví na naší škole, které má dlouhou a krásnou tradici. To se našim děvčatům povedlo a já jim k premiéře gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů.
Do školní reprezentace se mohou zájemci přihlásit osobně (kontaktní osoba Bc. Martin Kopeček), nebo emailem ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) nebo telefonicky 776463261. Mohou soutěžit v mladších žačkách (děvčata 6. a 7. třída), okresní lize ZŠ a minivolejbale (děvčata a chlapci 6. – 9. třída). Možnost přípravy na trénincích VO Slezská orlice je zdarma, cena startovného v repre je 200,-/rok
Na fotkách jsou naše reprezentantky ve žlutém, spolu se soupeřem z Kylešovic.

IMG 20181003 164957 IMG 20181003 165044 IMG 20181003 165241

text a foto: Martin Kopeček

 

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK