ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Křest ohněm

Náročný, ale úspěšný víkend mají za sebou volejbalové reprezentantky naší školy. V sobotu 6. 10. 2018 vyrazila do Orlové děvčata týmu mladších žaček a prošla si křest ohněm. Morálku měli perfektní a ke svému překvapení dokonce vyhráli set. Jedná se o první oficiální vystoupení v rámci organizované soutěže našich hráček. Všem odvážným reprezentantkám gratulujeme a držíme pěsti do dalších zápasů.

Volejbalový víkend celkově se opravdu vydařil. V neděli 7. 10. v Karviné pak starší žačky servisem doslova rozstřílely Nový Jičín a Ostravu a po nejtěsnější možné výhře nad domácími (16:14 v třetím zkráceném setu) dokázaly vyhrát skupinu a postoupit do vyšší! Juniorský tým „A“ zatím bez porážky prochází krajskou soutěží a díky tomu konečně vede tabulku „A“ krajské soutěže o 2 body před Opavou – Kylešovicemi, se kterými se utká 14. 10. na domácí půdě o první místo. Všichni, kdo chtějí podpořit bývalé žačky naší školy v boji o první místo v krajské tabulce, přijďte v 10:00 na halu ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17.

IMG 20181006 125325

 

text a foto: Martin Kopeček

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK