ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Sběr papíru

Naše třída 8. A. se rozhodla, že potěší děti v nemocnici tím, že si s nimi něco vyrobíme. A to vše k příležitosti dne Laskavec. Jelikož akce Laskavec není o tom, že doneseme peníze a s dětmi si něco vyrobíme, ale jde o to, aby jsme byli určitým způsobem schopni vydělat peníze pro dobré účely. Proto jsme se jako třída rozhodli uspořádat sběr papíru (kartony, noviny, staré sešity). Tento sběr proběhne 2. a 9. 11. Pokud nás chcete podpořit, přineste papír v daných datech na přízemí pavilonu B, kde budeme nachystaní a papír přebereme. Předem děkujeme.

sber

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK