ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Hlasujte pro Laskavce

A je to tady! Milí žáci, rodiče, učitelé, dejte hlas našemu videu z loňského "Laskavce". Škola pro demokracii vybrala projekt mezi 10 nejúspěšnějších projektů za rok 2017 a je teď na Vás, jestli získá ocenění nejvyšší a bude inspirací pro ostatí školy! HLASUJTE!! PŘEPOSÍLEJTE ODKAZY!!!Hlasování probíhá 1.-11.listopadu! Hlasujte zde

Členové žákovského parlamentu přihlásili loňského Laskavce  mezi žákovské projekty, které mají ukázat, jak se žáci základních škol zapojují do života ve škole a nejen v ní. 13.listopadu 2017 se do projektu "jsem Laskavec"  zapojilo aktivně 8 tříd druhého stupně, sportem  a sbírkou podpořili psí útulky, jarmarkem získali finance na podporu nemocného Matyáška, navštívili seniory i dětský domov. Všechny zapojené třídy zorganizovaly svou akci samostatně a za to jim patří velký obdiv. 

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK