ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

První kolo minivolejbalu se blíží

Volejbalový oddíl Slezská Orlice zve všechny členy reprezentačních týmů i všechny zájemce z řad sportovců i nesportovců na první kolo minivolejbalového turnaje, které proběhne 10. 11. 2018 na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Je přístupný dětem ZŠ (6 – 15 let). Prezentace je od 9:00, začínáme v 10:00, konec cca v 14:00. Kdo přijde, určitě si zahraje. Přijďte si vyzkoušet hru speciálně upravenou pro děti tak, aby se dostaly do hry, pobavily se a zároveň se zapotily.
Nahlásit se můžete předem osobně (Martin Kopeček), telefonicky (776463261), emailem ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) nebo prostě přijďte a je to.
Vstupné dobrovolné

IMG 20180421 111950

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK