ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Pěvecká soutěž 1. a 2. tříd

Zpíváme moc rádi a umíme spoustu krásných písniček. Ale vystoupit úplně sám – to už je daleko těžší a chce to pořádný kus odvahy. V úterý 20. listopadu se sešli nejlepší zpěváčci z prvních a druhých tříd proto, aby si zazpívali a zasoutěžili ve zpěvu. Soutěž hodnotila naše milá porota: paní učitelky z 1. a 2. třídy a za děti zasedla do poroty žákyně 3. třídy Mariánka. Soutěž jsme zahájili krátkou pohádkou, která nám měla napovědět, kterou písničku si společně zazpíváme, abychom se rozezpívali. Napětí a tréma z vystoupení postupně opadly a my jsme mohli začít soutěžit. Zpěváčky podpořili maminky, tatínci, babičky a dědečci a utvořili milé publikum. V mezihře, kdy se radila naše porota, jsme si zasoutěžili v poznávání známých lidových písniček. Porota to měla těžké, ale musela rozhodnout. Po slavnostním vyhodnocení a předání pěkných cen a diplomů, dostali všichni soutěžící rolničku. A protože se pomalu blíží Vánoce – všichni jsme si zazpívali písničku Rolničky.

Gratulujeme všem vítězům a děkujeme všem za účast.

IMG 2276 IMG 2279 IMG 2283 IMG 2285
IMG 2288 IMG 2291 IMG 2295 IMG 2296
IMG 2299 IMG 2309 IMG 2318
IMG 2324 IMG 2327 IMG 2328

Text: Iva Rudolfová

Foto: Martina Jiroušková

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK