ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Soutěž mladých zoologů 2018

Poté, co proběhlo 1. listopadu školní kolo soutěže Zoo Ostrava na naší škole, se v polovině listopadu konalo krajské kolo. Nás v I. kategorii (6. a 7. třídy + odpovídající ročníky gymnázií) reprezentovala družstva Dandismus a Muří nohy. Ve II. kategorii (8. a 9. třídy + odpovídající ročníky gymnázií) to byla družstva Chlebící a Dejte nám šanci. Stejně jako ve školním kole, tak i tady se soutěžící týmy musely vypořádat s otázkami týkajícími se tématu domestikace. Soutěžilo se v testové podobě, jež měla 21 nebo 19 otázek, týkající se například plemen českých a slovenských králíků, domestikace psa domácího, založení hřebčínu v Kladrubech nad Labem či chovaných domestikovaných plemen v Zoo Ostrava.
Jak tedy naše družstva obstála v krajské konkurenci? Nejlépe se umístil tým šesťáků, kteří soutěžili pod názvem Dandismus v I. kategorii. Umístili se na krásném 23. místě ze 125 týmů v jejich soutěžní kategorii, což považujeme za velký úspěch. Ostatním zúčastněným družstvům děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a těšíme se opět na jaře, kdy tato oblíbená soutěž proběhne opět, jen s jiným tématem.
Na umístění zbylých soutěžních družstev se můžete podívat zde, v celkové výsledkové listině.

20181115 085057

Text a foto: Petra Zlámalová

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK