ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Na vánočním atletickém trojboji přípravek se nám dařilo

V neděli 2.12. 2018 proběhl v Opavě Trojboj atletických přípravek, oficiální halová soutěž pod záštitou Českého atletického svazu.
Krnovské děti v zastoupeni oddílu Atletiky Človiček si pomeřily své síly se závodníky z Karviné, Opavy, Havířova, Vyškova a Hranic v disciplinách: sprint, dálka z místa, hod medicinbalem a mladší děti hod na cíl.

received 344507719671920 received 360575198065989 received 2113812458685912

Ve své kategorii v trojboji suveréně vyhrál František, který ostatním ihned po startu ve sprintu nastavil záda a jako vítr prolétl první cílem. Výborně se mu dařilo také ve skoku a hodu, v obou těchto disciplínách získal také 1.místo. Zaslouženě pak získal celkově v trojboji 1.místo. Gratulujeme!!!

Tým Atletiky Človíček

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK