ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Další kolo turnaje v minivolejbalu

Dovolujeme si pozvat všechny zájemce na další kolo turnaje v minivolejbalu, které proběhne 9.12.2018 na hale ZŠ Janáčkovo náměstí 17. Přihlašování začíná od 9:00, turnaj zahajujeme v 10:00, konec cca ve 14:00. Turnaj je otevřen všem dětem ZŠ (6 - 15 let). Děti budou rozděleny tak, aby si zahrály se sobě rovnými. Zvládnou to i úplní začátečníci. Těšíme se na vás. VO Slezská Orlice.

IMG 20181110 120119

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK