ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Družina Akce ŠD Čertovská nadílka s Káčou

Čertovská nadílka s Káčou

Jaký by to byl prosinec bez Mikuláše? A co když se k tomu přidá hubatá Káča, princezna Dišperanda, anděl Theofil, loupežník Sarka Farka, nafoukaný kníže a vychytralí opelichaní čerti? Všechny tyto pohádkové hrdiny pohromadě mohly vidět naše děti ze školní družiny v SVČ Méďa, kde na ně čekal pohádkový příběh vysloužilého vojáka Martina Kabáta, který se nezalekne ani hrozného loupežníka Sarka Farky, ani pekla plného rohatých a opelichaných čertů. Vše vlastně začalo okamžikem, kdy se princezna Dišperanda a její služebná Káča, vlastní krví upsaly čertu, výměnou za pohádkové ženichy. Přestože se omylem oba ďábelské úpisy dostaly do rukou chrabrého Martina Kabáta, záludný ďábel Solfernus se jich lstí zmocnil a Martinovi tak nezbylo, než se vydat do pekla a vše napravit. Tři splněná přání anděla Theofila mu však v nelehké situaci pomohla a tak vše dobře dopadlo. Pohádkou to však teprve začalo. Na děti čekalo pečení a zdobení sladkých perníčků, vyrobily si vánoční baňku na stromeček a nechybělo ani čertovské řádění. Zábavné odpoledne se vydařilo, dětem se řádění s čerty líbilo a všichni odcházeli spokojeni.

DSCF7899 DSCF7902 DSCF7906
DSCF7911 DSCF7913 DSCF7920
DSCF7923 DSCF7926 DSCF7938
DSCF7939 DSCF7943 DSCF7946
DSCF7947 DSCF7951 DSCF7953
DSCF7955 DSCF7957 DSCF7959

text a foto: Blanka Šrubařová

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK