Vánoční turnaj ve stolním tenise 2018

Ve dnech 19. prosince a 21. prosince 2018 se uskutečnil tradiční „Vánoční turnaj ve stolním tenise“. Hrací systém rozdělil 16 hráčů do 4 výkonnostních skupin, ve kterých se utkali každý s každým.
Obou hracích dnů se zúčastnili rovněž rodiče, babičky, dědečci a pozvaní kamarádi, kteří nejen povzbuzovali své ratolesti, ale sami si s námi zahráli.
Navodila se pravá vánoční atmosféra vrcholící předáním cen všem zúčastněným hráčům za dosažené výsledky v turnaji. Ceny zajistil Klub rodičů při ZŠJN Krnov.
Na úplný závěr jsme si všichni zahráli naši oblíbenou „obíhačku“ o lízátka, které věnovala paní Mojžíšová, za což jí srdečně děkujeme. Popřáli jsme si příjemné prožití Vánočních svátků, zdraví, štěstí a pohodu v roce 2019.

DSCN3705 DSCN3706 DSCN3720

Konečné pořadí Vánočního turnaje:

1. místo Petr Čech
2. místo Marián Mrukvia
3. místo Patrik Zámarský
4. místo Marek Novák
5. místo Matěj Konečný
6. místo Dan Rys
7. místo Jan Baláš
8. místo Lukáš Holub
9. místo Josef Hlaváč
10. místo Semir Keskani
11. místo David Světlý
12. místo Jan Křištof
13. místo Alexander Kovacz
14. místo Zdeněk Bánovec
15. místo Vít Janovský
16. místo Daniel Launer

DSCN3704 DSCN3712 DSCN3737

Závěrem děkuji všem hráčům za přístup, docházku a výrazná herní zlepšení v roce 2018. Ke konci měsíce ledna 2019 bude na webových stránkách školy uveden aktualizovaný výkonnostní žebříček kategorie začínajících a pokročilých hráčů za období září 2018 až leden 2019. A přidávám několik fotografií z průběhu Vánočního turnaje.

Vše nejlepší v roce 2019 přeje trenér Ing. Zdeněk Welna.