ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

VO Slezská Orlice důstojně uctila památku zesnulého rozhodčího

Památku zesnulého rozhodčího, funkcionáře a hráče Pavla Franka uctili volejbalisté oddílu VO Slezská Orlice během vánočních svátků opravdu vydařeným turnajem juniorek a kadetek. Turnaj proběhl 28. 12. 2018 na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 a zúčastnilo se jej celkem 6 týmů juniorek a kadetek. Pohár pro vítěze si nakonec zaslouženě odvezl tým KV Kopřivnice, druhé místo obsadil tým VK Polanka nad Odrou a třetí místo VO Slezská Orlice „A“.
Vánoční turnaje náš oddíl pořádá již mnoho let, ale letos poprvé byl pojmenován jako Memoriál Pavla Franka. Cílem je každoroční pořádání memoriálu, který nejen zajistí, aby tento člověk nebyl zapomenut, ale také dostane do Krnova větší množství kvalitních mládežnických volejbalových zápasů. Letošní turnaj se v tomto směru opravdu vydařil, některé zápasy měly skvělou úroveň a překrásná bitva domácího týmu z KV Kopřivnice nám bude dlouho ležet v hlavě.
V lednu a v únoru čeká volejbalisty VO Slezská Orlice mnoho zápasů domácích i mimo Krnov. Všechny termíny turnajů a akcí najdete na stránkách www.voslezskaorlice.cz

Kopřivnice A VOSO A Kopřivnice B
Polanka B Polanka A VOSO B

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK