Úvod Škola Charakteristika školy

„Škola, která tě chytne za srdce“

Jsme školou, jejímž posláním je vytvářet kvalitní podmínky pro rozvoj svých žáků.

V minulosti i dnes je naše škola spojena s hledáním a uplatňováním inovativních cest ve vzdělávání. Každá doba klade na vzdělání jiné nároky a naším cílem je pružně reagovat a připravovat naše žáky co nejlépe nejen na další studium, ale také na život jako takový.

Zaměřujeme se na moderní metody výuky, které u dětí rozvíjí kvality potřebné pro uplatnění v digitálním věku – schopnost řešit problémy, nacházet nová řešení a spolupracovat, rozvíjíme jejich sebedůvěru a samostatnost.

Vytváříme otevřenou školu, kde jsou žáci, pedagogové a rodiče spolupracujícími partnery.

JAK PODPORUJEME

JAK VYUČUJEME

JAK ROZVÍJÍME

NA ČEM STAVÍME

JAK SPOLUPRACUJEME

„Škola, která tě chytne za srdce“

V minulosti i dnes je naše škola spojena s hledáním a uplatňováním inovativních cest ve vzdělávání. Každá doba klade na vzdělání jiné nároky a naším cílem je pružně reagovat a připravovat naše žáky co nejlépe pro další studium.

Zaměřujeme se na moderní metody výuky, které u dětí rozvíjí kvality potřebné pro uplatnění v digitálním/technologickém věku – schopnost řešit problémy, nacházet nová řešení a spolupracovat, rozvíjíme jejich sebedůvěru a samostatnost.