ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

1. liga mládeže - 6. a 7. kolo se vydařilo

V sobotu 19. ledna 2019 jsme v nejsilnější sestavě odjeli do Orlové, kde jsme sehráli 2 důležitá utkání. Před tímto kolem jsme na svém kontě měli pouze 4 body, což nás pasovalo do kategorie sestupu (sestupují 4 družstva). Kluci podali odpovědný výkon, hlavně proti BŠŠ Frýdek Místek.

13. - 14. dubna 2019 za účastí všech 12 družstev, proběhne v Krnově závěrečné dvojkolo (4 zápasy), ve kterých se rozhodne o sestupujících. Našimi soupeři budou: SK Prostějov, ŠK Staré Město B, ŠK Kuřim A a ŠK Kuřim B.

Naši hráči mají na to, aby i v tomto roce si udrželi prvoligovou příslušnost. Držte palce !!!!!!

výsledky

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK