ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Velká cena Holčovic mládeže v šachu

1. února se naše početná výprava přesunula luxusním šachovým autobusem do Holčovic na v pořadí již čtvrtou Okresní velkou cenu mládeže v šachu. Naše heslo znělo: Ráno nesnídáme, pan starosta nás zve na snídani. Celková rekordní účast 106 dětí pana starostu v žádném případě nepřekvapila. Koláčky, párečky a pitíčko - to bylo pochutnáníčko. Jak jsme dopadli to Vám ukáží výsledné tabulky v kategorii benjamínci, mladší a starší žáci.

Více na: sachykrnov.cz

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK