ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Olympiáda v anglickém jazyce

Olympiáda v anglickém jazyce se konala 23. ledna 2019 a zúčastnilo se jí celkem 20 žáků 6.-9. ročníku. Soutěž se skládala z popisování obrázku a řešení situace na vylosované téma. Soutěž byla napínavá až do úplného konce. Všichni soutěžící potěšili porotu svými skvělými jazykovými dovednostmi a schopností reagovat na nečekané či záludné otázky.

A kdo nás bude reprezentovat v okresním kole soutěže v anglickém jazyce? O vítězích bylo těžké rozhodnout. Porota nakonec udělila 1. místo Filipu Wetzelovi v kategorii A (6.-7. ročník) a Miriam Raidové a Patriku Kurtišovi v kategorii B (8.-9.ročník). Dalšími úspěšnými soutěžícími byli:

kategorie A (6.-7.ročník)

2.-3. místo Nela Bedaňová a Josef Havlíček

kategorie B (8.-9.ročník)

3. místo David Ticháček


Všem soutěžícím děkujeme za skvělou reprezentaci svých tříd, vítězům blahopřejeme k úspěchu a postupujícím přejeme úspěšnou účast v okresním kole 13. února 2019 v SVČ Méďa Krnov.

soutěžící

Kabinet JA

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK