ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Rodičovská kavárna - vzdělávání v Evropě

kavarna za vzdelanim Milí rodiče, zveme vás do Rodičovské kavárny. Otevíráme ji v tomto školním roce naposledy, ale zato půjde o skutečnou třešničku na dortu. Budeme cestovat! Cestovat za vzděláním - po atraktivních evropských destinacích nás provede ředitel ZŠJN Krnov, pan Karel Handlíř. Vzhledem k omezenému počtu míst si, prosím, svou účast rezervujte.Těšíme se na setkání s Vámi!  

Více včetně rezervace

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK