ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

JANÁČKOVA PĚTKA SVÍTÍ MODŘE

CESKO SVITI MODRE 300x154 Duben je měsíc porozumění Autismu. Dne 4.4.2019 se zapojí i naše škola. Jak?.... Přijď do školy v modrém - tričko, kalhoty, mikina... nebo celý v modrém. Proč v modrém? ... Modrá je barvou komunikace, porozumění a s tím mají lidé trpící Autismem největší problém. Těšíme se na Vás ve čtvrtek 4.4.2019 o velké přestávce v tělocvičně, kde se společně všichni sejdeme a vyfotíme. MODRÁ JE DOBRÁ!!!

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK