ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

1. liga mládeže - závěr

Závěrečné kolo 1. ligy mládeže proběhlo 13. - 14. dubna 2019 v Krnově. Družstvo našeho Krajského tréninkového centra mládeže zvládlo poslední čtyři zápasy se ctí a bez problému si svým 6. místem zajistilo účast i v příští šachové sezoně 2019/20. I přes odchod dvou klíčových hráčů, bude družstvo natolik silné, že by mělo bojovat v 1. půlce tabulky.

Ing. Karel Handlíř

KTCM Lokomotiva Krnov

8. a 9. kolo

10. a 11. kolo

Závěrečná zpráva

1.ligaMD

 

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK