ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Jak je to v Krnově s odpady?

V pátek 3.5. 2019 do třídy 3.B zavítala do hodiny prvouky paní Hájková z odboru životního prostředí a přinesla nám zajímavé informace ohledně třídění odpadů v Krnově. Žáci se tak mohli dozvědět třeba kolik odpadu se vyprodukuje za rok v Krnově, kolik různých kontejnérů máme v Krnově a na co, našli si v mapě místa, kde se poblíž jejich bydliště nachází kontejnéry apod. Na konci hodiny dostali všichni žáčci krásnou plátěnou ekologickou tašku, kterou jim paní Hájková vyměnila za igelitovou. Byla to pro děti velmi netradiční, ale moc zajímavá hodina. Děkujeme moc paní Hájkové za nové informace a hlavně se nezapomínejme řídit heslem: Třiďme odpady!

IMG 20190503 081002 IMG 20190503 081045 IMG 20190503 083203

Text a foto: Alena Dlabajová

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK