ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Volejbalová liga ZŠ skončila překrásným turnajem

V neděli 5. 5. 2019 na hale ZŠ Janáčkovo náměstí proběhl finálový turnaj Volejbalové ligy ZŠ. Turnaje se účastnilo všech devět týmů (Rýmařov, Bruntál, Vrbno pod Pradědem, Krnov - 2 týmy a VO Slezská Orlice - 4 týmy). Atmosféra byla překrásná, dary chutné, medaile zářivé. Vše podtrhl nezvyklý nástup, ke kterému hrál SAH. Nedělní turnaj vyhrál tým VO Slezská Orlice "A" a celkové bodování za celý rok dopadlo takto: 1. místo - TJ Krnov, 2. místo VO Slezská Orlice "A", 3. místo - Bruntál. Děkuji všem účastníkům, organizátorům, pomocníkům, rodičům a trenérům za hladký průběh sezóny a městu Krnov za finanční podporu. Dále děkuji všem našim hráčům, kteří letos reprezentovali naši školu na těchto turnajích. Získali několik úspěchů, které naše škola ještě neměla, a já věřím, že to dokáží příští rok zopakovat.
Atmosféru na zápase můžete shlédnout na youtube zde:
https://www.youtube.com/watch?v=BpQeM_so3sI

Další dění ve volejbale sledujte na stránkách www.voslezskaorlice.cz

IMG 20190505 130041 IMG 20190505 131934 IMG 20190505 130849

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK