ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Dětský den na farmě

V pátek 31.5. jsme si s dětmi z 2.B udělali tak trochu netradiční dětský den. Společně jsme vyrazili na farmu v Kostelci.

První zastávka směřovala k prohlídce stáje, kde jsme měli možnost dozvědět se něco o životě koní, např. kolik se takový kůň dožívá let,jak se o ně pečuje, a také jsme si poslechli pár historek a zážitků od chovatelek. Nakonec děti koníky nakrmily, pohladily si jedno z největších plemen na světě a návštěvu konírny završily skákáním parkuru na jízdárně (samozřejmě nanečisto).

Další naše zastávka byla prohlídka statku, kde nás již očekávala milá a usměvavá paní Štefelová, které tímto moc děkujeme za ochotu, vstřícnost a odměny pro děti. Zážitek z pohlazení býčků, malých telátek a selátek si jistě děti budou pamatovat ještě hodně dlouho.
Exkurze byla vyčerpávající, a proto jsme ji završili, jak jinak než, zmrzlinou.
Doufáme, že to nebylo jen prima strávené dopoledne, ale že si děti obohatily i své znalosti z prvouky.

Text a foto: Hana Tabachová

IMG 3977 IMG 3989 IMG 3990
IMG 3999 IMG 4002 IMG 4006
IMG 4008 IMG 4010 IMG 4014
IMG 4026 IMG 4030

 

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK