ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Zveme Vás na GREATEST SHOW ON EARTH

Žáci naší školy ze tříd 6. B, 7. B a 8. B ve spolupráci s MAP a SAHem srdečně zvou rodiče, známé i učitele na multikulturní akci, která proběhne 26. 6. 2019 v 17:30 v Městském divadle v Krnově. Uvidíte ukázku společenských tanců a irské polky. K vidění bude ukázka miniopery z autorské dílny dvojice Uhlíř/Svěrák. Divadelní výstup zobrazuje řecké báje „Souboj titánů“. Vše doplní kvalitní hudba, profesionální zvučení (ZZ Music) a tématické animace zpracované v brněnských studiích. Závěr tvoří více než desetiminutová skladba s animací znázorňující zrod, vývoj a konec planety Země.
Vstupné pro dospělé je 50,-, děti zdarma
Nenechte si ujít show, která Vám zpříjemní konec roku a nastartuje vám prázdniny.

GSOE s logem MAP

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK