ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Konverzační kurz s Grahamem Gibsonem opět na naší škole

Od října 2019 můžou žáci naší školy navštěvovat kurz angličtiny s rodilým mluvčím. Kurz je zaměřen na rozvoj komunikačních dovedností pod vedením zkušeného pedagoga z Velké Británie. Je určen žákům 6.-9. ročníku a bude probíhat každé úterý 14:30-15:30. V případě velkého počtu zájemců bude kurz rozdělen do dvou skupin.

Zájemci se mohou hlásit na přiložené webové adrese. Ti kteří absolvovali kurz v letošním školním roce, mají možnost uplatnit poskytnutou slevu, pokud se přihlásí do 15.7. 2019.

Pan Graham Gibson je vystudovaným učitelem angličtiny a dějepisu. Tyto předměty vyučoval na základní a střední škole v Anglii a celý svůj život se věnuje práci s dětmi a mládeží. Je to zajímavá a empatická osobnost, která se dokáže přizpůsobit různým typům žáků. Hovoří britskou angličtinou, má titul Lord, hovoří plynule nejrůznějšími dialekty používanými ve Skotsku, Walesu, Kanadě či Austrálii, vede kapelu skotských tanců, která obdržela několik významných ocenění a procestoval spoustu zemí. Učil rovněž znakovou řeč a po přestěhování do České republiky učil angličtinu na Ostravské univerzitě. Nyní se věnuje práci lektora konverzačních kurzů pro mládež v našem regionu.

IMG 2458 IMG 2462 IMG 2500

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK