ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Čtení pomáhá

Rozjeli jsme dobrovolnou charitativní akci. Zúčastnit se ji může každá třída od 1. do 9. ročníku. Tím, že budeme číst, získáme kredity (peníze) a můžeme pomoci tělesně postiženým dětem, opuštěným zvířatům,…  Nabídka je velká stejně jako potřeba. Někteří z Vás možná nepřečetli ještě žádnou knížku, zvažte to, když se rozhodnete právě teď, uděláte správné rozhodnutí nejen pro sebe, ale také pro druhé.

Divíte se? Nemusíte. Na podrobné informace se můžete zeptat svých třídních učitelů, ale můžete si  najít „internetové stránky“ – www.ctenipomaha.cz. Také se můžete zeptat v 5. B, ti už mají své zkušenosti.

Společně ukončíme akci 15. června 2012 a společně budeme investovat kredity a pomůžeme těm, kteří to potřebují. Vy však můžete pokračovat i o prázdninách. Doufáme, že se Vám projekt zalíbí na tolik, že všichni budeme chtít uskutečnit v příštím roce společně tuto akci alespoň ještě jednou.

logo1

Pojďme společně do toho.  Č T E N Í    P O M Á H Á!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Plakát čtení pomáhá

Žákovský parlament

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK