ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Žákovský parlament Z činnosti 2011/2012 Návštěva Valmezu na naší škole

Návštěva Valmezu na naší škole

Na návštěvu našich kamarádů z Valmezu jsme se připravovali dlouho. Nebylo to tak jednoduché, jak by se zdálo. Víme, že mají rádi pohyb a sport, ale naše škola zrovna v tuhle chvíli tělocvičnu nemá k dispozici. Protože naši kamarádi mají poruchu sluchu, nepřicházelo v úvahu ani vystoupení hudebního souboru SAH, nebo jakékoliv dlouhé povídání. Nakonec jsme na to přišli.

Připravili jsme pro ně procházku po Krnově a ne jen tak nějakou. Kluci vytvořili na počítači a vytiskli knížečku s obrázky zajímavých míst v Krnově. U každého obrázku bylo za úkol doplnit nějakou informaci. Parlamenťáci připravili trasu a pomocí GPS ukryli na souřadnicích u každého zajímavého místa krabičku se skrytou informací a souřadnicemi, kde najdou další krabičku. Mezi zajímavá místa patřilo kromě naší školy koupaliště, Kofola, Synagoga, radnice, Pega(textilní závod), nebo místo, kde se vyrábí varhany.

Naši návštěvu jsme uvítali 2.5. za krásného sluníčkového dne. Po malém občerstvení jsme kamarádům promítli prezentaci o činnosti našeho parlamentu .Pak se skupinky parlamenťáků z obou ŽP promíchaly a společně si prohlédli školu. Následoval oběd a pak vyrazily skupinky s GPS po připravené trase. Byla to moc příjemná procházka, jen ke konci nás trochu postrašila přicházející bouřka. Ve škole jsme se rozloučili a už se těšíme na další setkání.

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK