ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Projekty Mléko a Ovoce do škol

Mléko pro evropské školyje program  Evropského  společenství  a  České republiky  podílející se na spotřebě mléka  a mléčných výrobků ve školách . Tento projekt je určen pro žáky  1. – 9. tříd a provozovatelem distribuce na naší škole je firma COME – automaty  s.r.o. , Rolnická 146, Opava.

Mléko a mléčné výrobky jsou uchovány v chladícím automatu  Happysnack. Děti si pak vybírají výrobky z automatu  prostřednictvím  kreditek, které si mohou vyzvednout v kanceláři  školy u paní Moravcové. Kreditka  musí  být  aktivovaná určitým finančním obnosem.  Nejvýhodnější  je dobíjet mléčnou  kreditku  příkazem k úhradě podaným přes elektronické  bankovnictví – přes internet nebo přes mobil  . Bližší  informace jak nabít kreditku najdete na stránkách www.happysnack.cz. Rodiče pak mají možnost sledovat výběry a kontrolovat stav účtu i provádět  individuální nastavení  po přihlášení na těchto stránkách v sekci  Moje kreditka.

Pozor !!! Od září proběhne postupná výměna kreditek za nové se zvířátky. Původní kreditky z loňského roku zůstávají v platnosti do vyčerpání kreditu. Žákům 1. tříd budou kreditky společně s letáky vydávány ve třídách od 10. září 2012.

DSC 0884 DSC 0893 DSC 0887

Na jedno dítě = jedno mléko = jeden vyučovací den.

Automat hlídá nároky dětí na dotované mléčné výrobky ve třech zúčtovacích obdobích:

září – prosinec
leden – březen
duben - červen

Znamená  to , že v automatu je nastaven počet vyučovacích dnů za každé období. Pokud  má období září až prosinec  82 vyučovacích dnů , pak si dítě může odebrat  82 dotovaných mléčných výrobků. Jakmile je nárok vyčerpán automat už další mléko nevydá.

Ceník výrobků v automatu Happysnack platný od 1.9.2012

 

Ovoce do škol

Tento projekt je určen pro žáky 1. – 5. tříd zcela zdarmaa je na naší škole distribuován firmou MK Fruit, Žerotínova 87, Šumperk, která 1 x za měsíc  dodá do školy ovocné nebo zeleninové balíčky pro všechny děti na prvním stupni.

Text: I. Moravcová

 

logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK