ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Žáci Třídy

Seznamy tříd

Email Tisk PDF

Třída: 1.A

třídní učitel: Mgr. Jiroušková Martina

Beata Balcarová, Jiří Bezruč, Filip František Čuba, Eliška Marie Došlíková, Liliana Grigorovská, Petr Hermann, Šimon Jelínek, Josef Ježek, Michal Kolbasa, Ondřej Kolomazník, Matěj Kopecký, Izabela Lietavcová, Alexej Maxim Maršálek, Sandra Matelová, Štěpánka Muroňová, Jiří Orság, Matyas Pospíšil, Jan Prachař, Rozálie Salabová, Richard Šamánek, Šimon Široký, Berenika Švédíková, Beáta Válková, Kateřina Vavrečková, Anna Valérie Veselá, Filip Vlach

Třída: 1.B

třídní učitel: Mgr. Kratochvílová Hana

Johana Baťová, Vanesa Birová, Natálie Dohnalová, Marek Ferenc, Vojtěch Halíř, Veronika Hellebrandová, Adéla Hulová, Kryštof Janoš, Kristýna Juříčková, Kryštof Kalina, Beata Kožíková, Adéla Kubicová, Magdaléna Lukešová, Štěpán Martínek, Veronika Meissnerová, Jan Michna, František Mrkvan, David Pakosta, Matyáš Ryška, Karolína Sewerin, Adam Sigmund, Ivo Stanovský, Filip Šotola, Václav Vacek

Třída: 1.C

třídní učitel: Mgr. Hoferková Iva

Matěj Bala, Daniel Bednařík, Daniel Bonček, Eliška Hauserová, Denisa Hodná, Dominik Hodža, Nikola Hricová, Marcel Koval, Melina Naci, Šimon Procházka, Klára Rutkovská, Nikolas Samlis, Veronika Seberová, Sophia Servusová, Daniela Shánělová, Nikos Simichanidis, Natálie Suchá, Kryštof Václavec, Miroslav Veselý, Tomáš Vidlička, Jan Vyroubal

Třída: 2.A

třídní učitel: Mgr. Hlaváčková Jana

Markéta Batrlová, Pavel Bikár, Mohamed Bondi Kames, Michael Fryš, Tereza Hanáková, Juda Hazan, Dominik Hrbáček, Jakub Chmelíček, Alexandr Ivanič, Dominika Juroszová, Nicole Kadlíková, Martin Koláček, František Kotlár, Michal Krzák, Julie Láryšová, Lukáš Lednický, Štěpán Menzel, Tomáš Neuwirth, Lucie Palová, Dominika Petrošová, Valentyna Řeháčková, Eliška Toporská, Karolína Tothová, Iva Trubelíková, Filip Vranka, Samuel Vysloužil, Tadeáš Zahradníček, Petr Závodský, Nella Židová

Třída: 2.B

třídní učitel: Mgr. Matějková Jana

Adéla Bártková, Karolína Bučková, Viktorie Čechová, Adam Černý, Matyáš Dragoun, Vanessa Dybalik, Nicol Gadasová, Ema Hájková, Narcis Haluška, Tereza Heczková, Dominika Homolová, Darina Janečková, Ondřej Kubica, Daniel Lietavec, Rostislav Tomáš Machálka, Eva Martínková, Sofie Martykánová, Ines Nováková, Jonáš Odstrčil, Matyáš Orel, Lukáš Polášek, Jan Richtárech, Nella Rösslerová, Štěpán Rybka, Sabina Ryšková, Adam Swiatek, Adéla Šlosarová, Romeo Vlačuha, Maria Nancy Vláčuhová, Miroslav Vojtěšek

Třída: 2.C

třídní učitel: Mgr. Zdráhalová Jana

Barbora Hamplová, Petr Hlaváč, Matěj Holub, Tobias Holub, Tereza Hrubá, Petr Jaroš, Marina Hanna Jurošková, Markéta Kocichová, Jolana Kotlárová, Eliška Makris, Teodor Makris, Marie Mašíková, Tereza Melcrová, Tomáš Mišurec, Sofie Naumovská, Tereza Nováková, Teodor Matěj Pakosta, Matouš Pastorek, Tomáš Petropulos, Vanessa Ptašniková, Viktorie Ptašniková, Markéta Rejkubová, Jan Sobek, Šimon Josef Soukeník, Aneta Stachovcová, Drahomíra Szmidová, Viktorie Tůmová, Nikolas Volný, David Vondrášek, Jana Vyroubalová

Třída: 3.A

třídní učitel: Mgr. Romanidu Nikoleta

Šimon Bala, Michaela Bůžková, Adriana Eliášová, Kamila Galuszková, Radim Hynek, Lucie Ikonomidisová, Nela Karmelitová, Dino Keskani, Alexandr Kovacs, Samanta Kováčová, Tomáš Laur, Lumír Matela, Ondřej Matuška, Alex Menzel, Tereza Motyčková, Emma Muchlová, Daria Nováková, Tomáš Pospíšil, Maxmilián Svatoš, Karolína Šimonová, Marie Šteflová, Erika Tavandzi, Eliška Tenglerová, Robert Virág, Natálie Zámarská

Třída: 3.B

třídní učitel: Mgr. Nováková Kateřina

Albert Baťa, Jakub Bedaň, Filip Bednárek, Jan Beran, Tomáš Blažek, Roman Dluhoš, Eliška Flosmanová, Mikuláš Fluksa, Beáta Frýdlová, Dominik Houb, Simon Hudák, Viktor Jonáš, Adam Klimenko, Eva Konečná, Tereza Koritarová, Viktorie Kornelová, Viola Kubaníková, Dominik Macháň, Josef Martínek, Valérie Miková, Mariana Mrkvanová, Isabela Oláhová, Sofie Pavlusová, Adéla Petrová, Eliška Tomanová, Lukas Žiga, Zdeněk Žitník, Michaela Žlebková

Třída: 3.C

třídní učitel: Mgr. Galušková Monika

Šimon Blaha, Barbora Čerňáková, Filip Daněk, Oskar Daněk, Gabriela Domanská, Jan Galistel, Julie Goldmanová, Matěj Koláček, Hana Konvičková, Amálie Krygelová, Jonáš Novotný, Daniel Ondřej, Jakub Palánek, Edita Pecínová, Alexandra Natali Pisková, Pavla Rajfová, Ondřej Rozprým, Anna Rybníčková, Richard Soušek, Kristýna Steuerová, Tadeáš Stříž, Lukáš Suchý, Eva Veselá, Tereza Zavadilová, Bořivoj Zdráhal

Třída: 4.A

třídní učitel: Mgr. Štechová Hana

Adem Abíd, Zdeněk Bánovec, Beatrix Bikárová, Maxmilián Antonín Čuba, Daniel Drobec, Lukáš Ďurišík, Lubomír Hasmanda, Veronika Horáková, Lada Janečková, Adam Juroška, Adéla Kačurová, Patrik Kilhof, Milan Kocuba, Ivana Kočnarová, Robert Kotlár, Marie Kozaňáková, Adéla Malíšková, Kristián Musil, Miroslav Pavelek, Alice Richtárechová, Julie Servusová, Terezie Šopíková, Jan Šupák, Nikolas Vrťo, Nelly Anna Zhřívalová, Damián Ziakas, Lýdie Zmrzlíková, Mário Žida

Třída: 4.B

třídní učitel: Mgr. Franková Jana

Štěpán Anděl, František Bednarčík, Vendula Butorová, Ditta Červenková, Tomáš Nicolas Dědič, Andrea Ebelová, Ondřej Ftáčnik, Tadeáš Hájek, Julie Kadaňková, Karolína Kadlíková, Matěj Konečný, Jan Kovář, Petr Kozák, Bronislav Krygel, Matěj Krzák, Martina Lakomá, Julie Lihaříková, Veronika Mališová, Kateřina Michnová, Eliška Muroňová, Matěj Slepčík, Anna Sovadinová, Jindra Stanovská, Jan Stejskal, Vojtěch Šlosárek, Adriana Špiříková, Daniel Štěpánek, Sebastian Tököli, Jakub Záhumenský, Anežka Židová

Třída: 4.C

třídní učitel: Mgr. Jonášová Kateřina

Michael Antoš, Jiří Babuš, Natálie Bachroňová, Jakub Ballay, Patrik Berka, Viktorie Čepková, Štěpán Daňhel, Tobiáš Hlaváč, Barbora Koleňáková, Karolína Kopecká, Jan Kotrč, Tibor Kumai, Nela Malíková, Ondřej Mišurec, Aleš Naumovský, Alžběta Nováková, Martin Oláh, Petr Peška, Elen Sedláková, Jana Sedláková, Šimon Surovka, Samanta Szmidová, Julie Ščerbová, Tadeáš Tabach, Tim Ulmann, Nikola Vavrečková, Eliška Vojtíková, Samuel Volný, Adéla Weczerková

Třída: 5.A

třídní učitel: Mgr. Vaňková Barbora

Nela Fabiánová, Zdeněk Grulich, Kateřina Grygarová, Kristýna Horáčková, Tereza Hrbáčková, Vanessa Klimešová, Martin Kolomazník, Patricie Konczynová, Adam Konečný, Beáta Kotlárová, Dalibor Kubačák, Tomáš Líbal, Patrik Lietavec, Natálie Aloisie Milatová, Sára Neugebauerová, Livie Nováková, Matěj Orel, Marie Pavelková, Ondřej Pavlík, Denis Petkovský, Tomáš Pospíšil, Daniel Rybka, Milan Řehák, David Matouš Světlý, Tereza Ščudlová, Jaroslava Šteflová, Dominik Šuly, Lili Thiebergerová

Třída: 5.B

třídní učitel: Mgr. Škůrek Zdeněk

Jan Bednařík, Barzakh Bondi, Ailin Canálová, Tomáš Džubera, Elen Fluksová, Anna Grigorová, Leona Halašková, Nela Halašková, Matyáš Halíř, Bruno Hanzel, Lukáš Holub, Vendula Horáková, Vít Janovský, René Kožík, Vojtěch Kubica, Adam Kula, Nella Kvitová, Emma Langová, Adam Lhoťan, Marián Mrukvia, Barbora Predikantová, Michaela Sobková, Zdeňka Spáčilová, Klaudie Szmidová, Sophia Josephine Štíbrová, Filip Tkačík, Adam Tyll, Adéla Vendolská, Jan Wywial

Třída: 5.C

třídní učitel: Mgr. Mrkvanová Martina

Barbora Balová, Anežka Bezděková, Aneta Černá, Tomáš Fojtík, Klára Hábová, Matěj Hudeček, Klára Juříčková, Dominik Koritar, Tereza Kotlárová, Patrik Lazar, Adam Lukeš, Alexandr Novotný, Valerie Paseková, Oliver Pecín, Daniela Piatková, Vojtěch Rozprým, Eliška Smékalová, Petr Šifalda, Jakub Šimeček, Adéla Theuerová, Josef Večerka, Tomáš Vojkuvka, Ondřej Vůjtek, Romana Zbořilová, Berenika Zdráhalová, Vendula Zembická, Karolína Zembinská, Kateřina Zuzaníková

Třída: 6.A

třídní učitel: Bc. Vlachová Jana

Nela Bedaňová, Karolína Bětíková, Matěj Cekota, Petr Čech, Denisa Dolníková, Jan Garba, Samuel Hasinec, Tadeáš Chwistek, Valerie Janischová, Michal Kilhof, Jaromír Kočnar, Jakub Kotrč, Denis Kožušník, Bára Kubicová, Jakub Kubik, Maxim Michalčík, Pavel Milota, Daniel Minarík, Zuzana Raidová, Agáta Rudzinská, Marek Rybníček, Daniel Rys, Adriana Smolíková, Filip Wetzel, Natálie Zamarská

Třída: 6.B

třídní učitel: Mgr. Křehlík Lukáš

Aneta Adámková, Petra Budišová, Simona Daňková, Josef Havlíček, Jan Hradil, Jiří Ikonomidis, Jáchym Ječmen, Anna Ježková, Lilien Kotlárová, Viktorie Krupová, Jan Křištof, Samuel Martykán, Klára Nováková, Jáchym Odstrčil, Petr Odstrčil, Hana Otlíková, Tereza Seberová, Tereza Siudová, Viktor Škandera, Alena Šťastná, Beáta Šupáková, Iveta Uherková, Radek Valečko, Tomáš Wiesner, Patrik Zámarský

Třída: 6.C

třídní učitel: Mgr. Veselková Monika

Adam Brančík, Vít Daněk, Kateřina Dojcsarová, Adam Dorazil, Adam Dufek, Robert Galistel, Marie Hyblerová, Samuel Indrák, Jakub Jouza, Martin Juroška, Martin Kavický, Semir Keskani, Michaela Kutálková, Daniel Launer, Tomáš Mayer, Radoslav Moravec, Petra Adriana Nábělková, Vendula Ostráková, Michael Petropulos, Bruno Rosner, Barbara Schrottová, Barbora Sobková, Dominika Spurná, Matyáš Vícha, Jan Vlach, Lukáš Zámarský, Daniela Zouharová

Třída: 7.A

třídní učitel: Mgr. Janková Romana

Edita Bikárová, Hedvika Burkowiczová, Jan Cubinet, Hana Červenková, Ondřej Fišar, Natálie Heděncová, Marie Huserová, Petr Kocián, František Krzák, Natálie Mohylová, Ráchel Prokšová, Daniel Sewerin, Janis Slepčík, Alena Ševčíková, František Šuly, Samuel Thieberger, Eliška Vaclachová, Marie Virágová, Bára Vraspírová, Tomáš Zahradníček

Třída: 7.B

třídní učitel: Mgr. Petlachová Věra

Agáta Baťová, Elisabeth Biskupová, Anita Budiová, Andrea Dembkovská, Filip Frank, Daniel Gothard, Václav Hradil, Jan Huser, Daniela Jošková, Petra Kramná, Nicol Kubešová, Daniel Malík, Aneta Nojzerová, Yasmina Oláhová, Teodor Pospíšil, Ondřej Sovadina, Jakub Šotola, Ondřej Tihlařík, Vojtěch Toporský, Kateřina Wegrzynová, Miroslav Zedek

Třída: 7.C

třídní učitel: Mgr. Handlířová Magdaléna

Daniel Antoš, Tereza Bieliková, Dominik Blaha, Andrea Blahutová, František Blažek, Lenka Dlouhá, Ariel Fojtík, Josef Hlaváč, Viktorie Kovalová, Jan Lučan, Lucie Malíšková, Matěj Meca, Marek Novák, Tomáš Novák, Tomáš Piatek, Jolana Piatková, Ivana Pokorná, Lukáš Polanský, Tomáš Snihota, Jan Stanislav, Roman Suchý, Jan Šlachta

Třída: 8.A

třídní učitel: Mgr. Šiffner Jiří

Jana Bednarčíková, Jonáš Brunclík, Sára Caisbergerová, Vittorio Diro, Viktorie Kačorová, Veronika Lišková, Kristýna Mališová, Dominik Měrka, David Palo, Vojtěch Pizúr, Miriam Raidová, Petr Semian, Alexandr Slejška, Barbora Suchá, Erika Suchá, Simona Šrubařová, David Ticháček, Jakub Ondřej Trumpeš, Samuel Urban, David Vavrečka, Tomáš Zapletal

Třída: 8.B

třídní učitel: Mgr. Nováková Pavlína

Vít Anděl, Adriana Breškovcová, Lucie Gadasová, Miroslav Hlobil, Jana Houbová, Jakub Kelemen, Jiří Kovář, Patrik Kurtiš, David Malíšek, Denisa Mališová, Karolína Menzelová, Aneta Mikolášová, Natálie Nevřelová, Kristýna Paluchová, Anna Pospíšilová, Daniel Skopal, Patrik Stašek, Alexandr Straka, Michaela Suchá, Daniel Šlachta, Erik Šupák, David Tyll, Dominika Vašendová, Adam Vlach, David Zelenka

Třída: 8.C

třídní učitel: Mgr. Došlíková Jordan Ilona

Valentýna Daňhelová, Matěj Duda, Sára Gregořicová, Jiří Grulich, Jan Kaufman, Ondřej Keprt, Lukáš Křapa, Izabela Kumaiová, Marie Lászlová, Kristýna Malíková, Jakub Michalík, Dorotea Mylková, Natálie Naumovská, Karolína Neborowská, Sylvie Opustilová, Izabela Páleníková, Klaudie Pavlusová, David Pecha, Eliška Polková, Michael Schober, Anna Surovková, Adéla Štěpánková, Matěj Tabach

Třída: 9.A

třídní učitel: Mgr. Brožovičová Iva

Robert Boháč, Nikol Dorazilová, Natálie Fišarová, Joel Fojtík, Robin Galuszka, Lenka Hasmandová, Jana Hawliczková, Barbora Hofmanová, Pavel Hudeček, Matěj Chrobák, Šimon Janíček, Martin Kalina, Denisa Klimenková, Dominik Kohut, Marek Krygel, Miroslav Launer, Karolína Pavlíková, Natálie Písečná, Sára Plucnarová, Zdeněk Polášek, Lucie Richtárechová, Sofia Sofianidu, Patrik Sovadina, Markéta Suchomelová, Tomáš Vaněk, Monika Vrbová, Nikol Vrbová

Třída: 9.B

třídní učitel: Bc. Kopeček Martin

Vojtěch Bednařík, Vojtěch Butora, Marek Dvořák, Aneta Faifková, Aleš Holub, Adéla Hrdličková, Patrik Huser, Natálie Jopková, Nikola Juroková, Nikola Koppiová, Petr Kret, Lenka Láryšová, Nikola Mutinová, Zuzana Palánková, Vladimír Pavlík, Aneta Reichelová, Robin Riedl, Vojtěch Sajler, Samuel Sovadina, Karolína Svrčinová, Monika Šlosárková, Martin Šmídovec, Lukáš Tkačík, Eliška Valentová, Filip Zábrodský

Třída: 9.M

třídní učitel: Mgr. Mylková Markéta

Tomáš Bažo, Tomáš Beeldman, Jindřich Buřt, Veronika Fojtíková, Denisa Gadasová, Markéta Halířová, Tereza Halířová, Štěpán Hlaváč, Bronislava Hofmanová, Dominik Kotásek, Jana Kremplová, Lada Kubaníková, Natálie Kukelková, Simona Kulová, Alena Odstrčilová, Vendula Schindlerová, Janis Simichanidis, Adriana Slováčková, Anna Stejskalová, Filip Šlosárek, Aneta Theuerová, Barbara Vlasáková, Dominika Zembinská

Aktualizováno Středa, 06 Prosinec 2017 18:35