ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Škola Úspěchy našich žáků
Úspěchy našich žáků

Do míst, kde jen tak někdo nevstoupí

IMG 20180921 171822 V květnu si naši žáci vybojovali postup do krajského kola branné soutěže WOLFRAM 2018, kde nám udělali velkou radost. Za krásného slunného počasí se naše úspěšná čtveřice vydala v pátek 21. 9. 2018 do vojenského prostoru Libavá - vodní nádrž Barnov. Žákům se naskytla jedinečná možnost nahlédnout do vojenského uzavřeného prostoru, kde absolvovali 3km dlouhý okruh s disciplínami...

Celý článek...
 

Celostátní kolo soutěže v anglickém jazyce

IMG 1301 Vítěz krajského kola soutěže v anglickém jazyce Tomáš Beeldman reprezentoval náš kraj v Praze, kde se konalo celostátní kolo již zmíněné soutěže. Tomáš soutěžil ve vyšší kategorii, kterou tvoří víceletá gymnázia, a umístil se na krásném 13. místě. Konkurence byla velká a zadané úkoly byly mnohem náročnější než v kolech předchozích.

Celý článek...
 

Vítězné tažení pokračuje

úvodní obrázek 26. 4. se konalo očekávané okresní kolo fotbalové soutěže Mc Donald´s Cup, kde si měřilo síly sedm nejúspěšnějších týmů okresu, tentokrát systémem „každý s každým“. Vedle týmů z Krnova, Albrechtic, Brantic, Osoblahy, Rýmařova a Bruntálu nechyběli ani reprezentanti naší školy.

Celý článek...
 

Jsou mezi námi!

20180407 161111 Ptáte se kdo? No přece mistryně Moravy! Jedenáct děvčat z 2. – 5. tříd a sedm z 6. – 9. tříd se s tanečním souborem FLASH zúčastnilo mistrovství Moravy formací. Mladší děvčátka vyjela na soutěž v neděli 29. dubna do Zlína. S show art formací s názvem „Hoří!“ obsadila krásné 3. místo. Kategorii „lidovky“ pak zcela ovládla ...

Celý článek...
 

Tomáš bude reprezentovat Krnov v Praze

english pictue Koncem března se Tomáš Beeldman zúčastnil krajského kola soutěže v anglickém jazyce v Ostravě. Soutěžil společně se studenty víceletých gymnázií, což bylo na rozdíl od loňského roku o trochu náročnější. Soutěž byla rozdělena na písemnou a ústní část.

Celý článek...
 


Strana 1 z 53

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK