ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Škola Úspěchy našich žáků
Úspěchy našich žáků

Sdílená RADOST ... a velké DÍKY

IMG 20190409 112438 V úterý 9.4. jsme se v počtu 22+1 vydali na okresní kolo Matematické olympiády. Opravdu! 22 dětí, které prošly školním a domácím kolem této soutěže. 7 šesťáků, 7 sedmáků a 8 osmáků. Jsme rádi, že děti šly do soutěže s nasazením a že si vedly fakt skvěle, obohatily řady našich úspěšných řešitelů i řady medailistů! 

Celý článek...
 

Klokan přiletěl v březnu a byl velmi úspěšný !

klokan Jako každý rok v březnu i letos navštívil naši školu klokan. Byl to však klokan MATEMATICKÝ. Proskákal postupně naší školou, zavítal do 2. – 9. tříd, kde prověřil matematické znalosti a bystrý úsudek našich žáků. Výsledky nás velmi potěšily.

Celý článek...
 

Bronzová medaile v krajském kole soutěže v anglickém jazyce

IMG 2174 Miriam se v pátek 22. března v Ostravě zúčastnila krajského kola olympiády v jazyce anglickém a jak titulek napovídá, dařilo se jí.

Celý článek...
 

Na okresním kole anglické olympiády naši žáci zářili

IMG 1368 2 Velkou radost nám ve středu udělali naši žáci na okresním kole olympiády v jazyce anglickém, když si odnesli hned dvě vítězství a postup do krajského finále. Filip získal nejvíce bodů v kategoriích 6.-7. tříd a Miriam nenašla přemožitele v kategorii určené pro tercie a kvarty víceletých gymnázií. Patrikovi k završení hattricku chyběly jen 2 body. Jeho 2. místo v kategorii 8.-9. tříd je přesto vynikající výsledek.

Celý článek...
 

Naši páťáci matematiku opravdu umí!!!

MO logo zelene Ve středu 30. ledna 2019 proběhlo Okresní kolo matematické olympiády 5. tříd. Naši žáci nám opět udělali velkou radost.  Ne jen tím, že do okresního kola postoupilo 9 žáků naší školy, ale také skutečností, že celá polovina úspěšných řešitelů se matematiku učí u nás.

Celý článek...
 


Strana 1 z 54

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK