ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Škola Úspěchy našich žáků
Úspěchy našich žáků

Anetka zvítězila v celostátním kole pěvecké soutěže

CIMG9210 Plný sál, skvělá zábava, spontánnost, žádná přetvářka, to festival "Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou" pro osoby s tělesným a mentálním postižením symbolizuje. 19. 9. proběhl 8. ročník akce, která nemá hranice. Z celé republiky se sjeli účastníci do Olomouce ...

Celý článek...
 

Republikové finále v plavání

IMG 0209 Na konci minulého školního roku jsme se dozvěděli, že naše plavecké výsledky byly nejlepší na severní Moravě. Ve středu 13. září jsme se tedy vydali do Plzně změřit síly s dalšími 12 školami z celé republiky.

Celý článek...
 

Třeťáci si vybojovali účast v republikovém finále SLZŠ v plavání.

ssl logo ministryne 2016 17 oz Naši třeťáci absolvovali v rámci plaveckého výcviku také měřený závod, který byl součástí Sportovní ligy ZŠ v plavání o Pohár ministra školství. Čas 12 nejrychlejších plavců byl nejlepší v kraji a naše družstvo se trochu nečekaně probojovalo do republikového finále, které proběhne 14.9. 2017 v Plzni. Gratulujeme!!!

Celý článek...
 

Okresní kolo Pythagoriády aneb „My Vám ty medaile přineseme“

obrazek Dlouho očekávaný den D, a s ním okresní kolo Pythagoriády, nastal. Už podle prezenční listiny bylo zřejmé, že žáci naší školy budou v drtivé převaze – postup do okresního kola vybojovalo 20 žáků, z toho 2 žákyně 4.tříd.

Celý článek...
 

V dešti, větru…..

Betula pendula Ani velmi nepříznivé a deštivé počasí, které panovalo 10. června neodradilo 6 statečných děvčat z  8.m od účasti na soutěži. Na Starém Hliništi se konal 23.ročník přírodovědné soutěže Betula Pendula.

Celý článek...
 


Strana 1 z 49

logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK