ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Škola Úspěchy našich žáků
Úspěchy našich žáků

Okresní kolo zeměpisné olympiády

IMG 8440 …….proběhlo koncem února v SVČ Krnov pro všechny kategorie A, B i C. Petr, Anita i Štěpán se museli “ poprat “ se třemi testy a ukázat a porovnat své znalosti, v testu bez atlasu, a dovednosti, v testech s atlasem a praktické části, s účastníky ostatních škol okresu Bruntál. Dosáhli na skvělá umístění ve všech kategoriích, i když i zde sehrála svou roli nervozita. 

Celý článek...
 

Máme zlato!

english soutěž picure V pátek 16. února 2018 proběhlo v SVČ Méďa okresní kolo soutěže v jazyce anglickém. My jsme byli u toho a slavili jsme úspěch. Tomáš Beeldman z 9.M vyhrál 1. místo a to nejen ve své kategorii, ale i v kategorii pro žáky víceletých gymnázií.

Celý článek...
 

Souboj recitátorů

IMG 15531 V úterý 20. února proběhlo ve sborovně nelehké klání recitátorů z druhého stupně. Zúčastnilo ho se 45 odvážných, kteří to neměli vůbec snadné obstát v takové konkurenci, ale bojovali statečně. Museli překonat trému a okouzlit svým šarmem a řečnickým umem porotu. 

Celý článek...
 

Laboratorní práce ukončila regionální kolo Mladého chemika

úvodní obrázek Již jsem vás informovala o soutěži Mladý chemik, která na naší škole proběhla. Tři žáci z naší školy, A.Stejskalová, M.Halířová a T.Bažo, se účastnili teoretické části soutěže, ze které postoupilo 34 účastníků do dalšího kola. Mezi postupujícími byla i Anna Stejskalová.

Celý článek...
 

V okresním kole olympiády z českého jazyka slavíme 3. místo

image1 V pondělí 5. 2. 2018 se uskutečnilo v SVČ Krnov okresní kolo olympiády v českém jazyce, kde školu reprezentovaly dvě nejúspěšnější žákyně kola školního. Natálie Kukelková a Simona Kulová ze třídy 9. M vynaložily velké úsilí jak v náročném gramatickém testu, tak ve slohové části, aby dosáhly co nejlepších výsledků.

Celý článek...
 


Strana 1 z 51

logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK