ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Škola Úspěchy našich žáků
Úspěchy našich žáků

Zlatý double v šachu

Celý článek...
 

Bronzové podruhé

IMG 20171121 112904 I letos se žákyně zúčastnili Okresního kola ve Florbale, které se uskutečnilo v úterý 21.listopadu na Gymnáziu v Krnově. Tentokrát se turnaje zúčastnily čtyři týmy ZŠ Rýmařov, ZŠ Krnov Janáčkovo nám., Gymnázium Krnov a ZŠ Město Albrechtice.

Celý článek...
 

V okresním finále ve stolním tenise základních škol jsme se neztratili

DSCN2456 Ve středu 18. října 2017 se ve Vrbně pod Pradědem uskutečnilo Okresní finále ve stolním tenise základních škol. Naší školu reprezentovali žáci třídy 7.C Josef Hlaváč, Jan Šlachta, Jan Stanislav a Ariel Fojtík. V kategorii III., zahrnující ročníky narození 2006, 2005 a 2004 vybojovalo družstvo Základní školy Krnov, Janáčkovo náměstí celkové 3. místo po následujících výsledcích.

Celý článek...
 

Anetka zvítězila v celostátním kole pěvecké soutěže

CIMG9210 Plný sál, skvělá zábava, spontánnost, žádná přetvářka, to festival "Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou" pro osoby s tělesným a mentálním postižením symbolizuje. 19. 9. proběhl 8. ročník akce, která nemá hranice. Z celé republiky se sjeli účastníci do Olomouce ...

Celý článek...
 

Republikové finále v plavání

IMG 0209 Na konci minulého školního roku jsme se dozvěděli, že naše plavecké výsledky byly nejlepší na severní Moravě. Ve středu 13. září jsme se tedy vydali do Plzně změřit síly s dalšími 12 školami z celé republiky.

Celý článek...
 


Strana 1 z 50

logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK