ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Družina Akce ŠD
Akce ŠD

Mrazík s čerty

DSC 0768 Zimní vánoční pohádku „ Mrazík“ znají snad všechny děti, rodiče i prarodiče. Ovšem děti ze školní družiny měly možnost shlédnout úplně novou verzi pohádky. V SVČ Méďa byla pod vedením paní Soni Eliášové připravena pro všechna oddělení naší školní družiny Mikulášská nadílka, která právě touto hranou pohádkou celou akci zahájila.

Celý článek...
 

Mikulášská nadílka ve ŠD

20171205 143144 Za dětmi ze 4.oddělení zavítal odpoledne 5.12. Mikuláš. Čekáte, že děti odměnil sladkostí? No tak jednoduché to nebylo….

Celý článek...
 

Vitamínů není nikdy dost!

IMG 4504 Teď už to vědí i všechny děti z II.oddělení ŠD. Ve čtvrtek 30.11. jsme si povídali o vitamínech, zdravých a nezdravých potravinách, a také o tom, jak se v zimě správně oblékat. Jako prevenci proti nemocem a pro dostatek vitamínů, jsme si usušili jablíčka.

Celý článek...
 

Za pohádkou kolem světa

DSC00446 Děti z I. oddělení školní družiny navštěvují pravidelně pobočku Městské knihovny na Jiráskově ulici. Jedno slunečné odpoledne se malí čtenáři vydali na výpravu za pohádkou kolem světa. V knihovně nasedli na vlastnoručně vyrobenou zámořskou loď a putovali rovnou kolem celého světa.

Celý článek...
 

Strašidel se nebojíme

STRAŠIDLA 2017 082 Ve středu v podvečer se sešly děti z I., IV. a VI. oddělení ŠD opět ve škole, aby prozkoumaly její temná zákoutí, která se přes den během vyučování zdají být zcela normální. Malí kluci a děvčata se proměnili v tlupu strašidel, kostlivců, čarodějnic, ropuch, bílých paní a krvežíznivých monster.

Celý článek...
 


Strana 1 z 30

logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK