ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Družina Akce ŠD
Akce ŠD

Na vlně zvuků

DSCF7774 Hudební nástroje, které neznáme? Odkud se vzaly? Jak se na ně hraje? Z čeho jsou vyrobeny? Takové a spoustu dalších otázek měly děti z I. a IV. oddělení na paní Alenku, která přijela z Bystřice pod Hostýnem zpříjemnit dětem ze ŠD odpoledne prožitkovým hudebním programem s prvky muzikoterapie.

Celý článek...
 

Ptačí svět

DSC01826 Zvědaví jsou všichni ptáci, ale sýček obecný zvlášť. Jak někde zahlédne světýlko, už letí, aby se podíval, co se tam děje. Stačí za večerního šera nebo v noci rozdělat v místech, kde se sýčkové zdržují, nepatrný ohýnek a za chviličku je tu na návštěvě. Přiletí, sedne si na větev nejbližšího stromu i na keř a ozve se.

Celý článek...
 

Slet čarodějnic

IMG 20180427 131908 HDR Opět po roce se slétli všechny čarodějnice a čarodějové ze všech oddělení ŠD a vydali se společným průvodem oslavit svůj sabat. Starší děti šly na Mohylu a mladší využily zázemí za hasičskou zbrojnicí v Kostelci.

Celý článek...
 

Energie není nikdy dost

DSCF7709 Nově otevřenou solnou jeskyni v Krnově se rozhodly prozkoumat děti z I. oddělení ŠD. Pobyt v solné jeskyni je ideálním řešením, jak udělat něco pro své zdraví, zároveň si v klidném prostředí odpočinout a načerpat novou energii. Solná jeskyně Krnov je vystavěna z 6 tun himalájské soli...

Celý článek...
 

Velikonoční strom

29830522 10211646619896422 1413172826 o I když na sebe nechalo jaro dlouho čekat, naše děti ze školní družiny se ho snažily přivolat různými akcemi, jako např. Velikonočními dílnami v SVČ Méďa, hledáním velikonočních vajíček, vyráběním slepiček, zajíčků, kuřátek, malováním kraslic, výsadbou obilí a různých semínek a také výzdobou třešňového stromu, který roste u naší školy.

Celý článek...
 


Strana 1 z 32

logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK