ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Družina Akce ŠD
Akce ŠD

Podzimní vycházka na Hliniště

IMG 20171014 112427 Tak jak už je ve školní družince zvykem, sešly se děti z 1. a 4. oddělení v sobotu 14.10. před školou a vydaly se na výlet, tentokrát do přírodní památky Hliniště. Už během cesty jsme, k radosti všech dětí, spatřili dvě černé veverky, které vesele a obratně poskakovaly po stromě...

Celý článek...
 

Pirátský tábor

00

Na začátku prázdnin nám proběhl "Pirátský tábor", který se uskutečnil v krásném prostředí Malé Morávky, kde jsme si s dětmi užili spoustu zábavy a legrace. Děti se zde učily pirátským ...

Celý článek...
 

Ježečkův palouček

Palouček ŠD 044 Přestože předpověď počasí nebyla na sobotu 17.6. zrovna příznivá, přesto se sešly děti ze školní družinky, aby společně prožily dopoledne v lese. Vyjeli jsme až na Ježník, kde na nás už čekal pan Bodešínský, který si opět pro děti připravil poutavé a zajímavé vyprávění o životě v lese. Děti se tak mohly dozvědět o lýkožroutech – od jejich narození až po jejich sílu zničit celý strom.

Celý článek...
 

Dětský den ve ŠD

011 Co myslíte, podaří se Aladinovi splnit všechny úkoly všemocného sultána a získá krásnou Jasmínu za ženu? To byla otázka i pro děti, které zhlédly úvodní pohádku ve SVČ Méďa, kam se vydala všechna oddělení ŠD oslavit Den dětí. 

Celý článek...
 

Buďme kamarádi!

042 Na středeční odpoledne byl pro děti z 1. a 4. oddělení ŠD připravený vzdělávací program „Buďme kamarádi“. V úvodu se seznámily s jakým postižením se mohou v běžném životě setkat u kamarádů, kteří mají buď tělesný, zrakový nebo sluchový handicap.

Celý článek...
 


Strana 1 z 28

logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK