ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Družina Akce ŠD
Akce ŠD

Lyžujeme pro radost

DSCF7637 Před jarními prázdninami se vydalo 41 malých lyžařů ze ŠD na 5-denní výjezdový lyžařský kurz do Vrbna pod Pradědem. Podmínky pro lyžování byly vynikající. Sněhu bylo všude dost a i když nás trošku více potrápil štiplavý mráz, děti si „lyžovačku“ užívaly plnými doušky.

Celý článek...
 

Pojďte s námi do průvodu

DSCF7487 Masopust neboli „fašang“ , je krátké období před začátkem postní doby, v němž se lidé radují, veselí, pořádají různé zábavy, hostiny a maškarní průvody. Zatímco jeho počátek, který nastává po svátku Tří králů, má pevné datum, tak jeho konec na Popeleční středu je závislý na datu Velikonoc a končí tak od poloviny února do poloviny března.

Celý článek...
 

Masopustní veselí ve ŠD

IMG 20180208 145053 Co se děje? Proč ty děti tak spěchají z obídku zase zpátky do školy? Odpověď je jednoduchá, těšily se na karneval, který je čekal v naší tělocvičně.

Celý článek...
 

Ten umí to a ten zas tohle

DSCF7412 To bylo heslo naší dovednostní soutěže, která proběhla 25.1. ve školní družině. Své dovednosti, nadání, zručnost a talent předvedly společně děti z I. a IV. oddělení. Při prezentaci se sice objevila veliká tréma, ale děti vše za podpory všech kamarádů zvládly.

Celý článek...
 

100 let a stále krásná

DSCF7313 V průběhu měsíce ledna si postupně všechna oddělení školní družiny prohlédla stálou výstavu panenek a kočárků v suterénu kavárny Villa cafe v Krnově. V dnešní době plné moderních robotických hraček, akčních hrdinů a počítačových her na nás po příchodu na výstavu dýchlo dětství našich rodičů, prarodičů i praprarodičů.

Celý článek...
 


Strana 1 z 31

logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK