ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Družina Akce ŠD
Akce ŠD

Karnevalový rej

IMG 20190215 141931 HDR Je tu opět období Masopustu. Prvňáčci si ve školní družině mohli užít v pátek 15.2. karnevalový rej v tělocvičně. Bylo pro ně připraveno celkem 12 stanovišť s nejrůznějšími úkoly.

Celý článek...
 

Plechové retro hračky

DSCF8167 Jsou předměty, které si neodmyslitelně spojujeme se svým dětstvím a s překvapením zjišťujeme, že i v dnešní moderní době mezi ně patří takové stálice jako je například plechová beruška na klíček, nebo malá plechová cvakačka, která časem spolehlivě rozčílí každého dospělého. A pokud jde o traktor s valníkem, řazením a pérovým strojkem na klíček, rozzáří se očí téměř každému klukovi...

Celý článek...
 

Každou středu v přírodě

20190206 133738 V.oddělení ŠD si užívá každou středu dlouhé procházky do přírody, kde si hrajeme, poznáváme život živočichů a rostlin a učíme se ještě nepoznané. Poslední středu děti čekalo překvapení, které bylo odhaleno až na "místě činu". Počasí nám přálo a tak jsme si vyzkoušeli aktivitu, která byla pro mnohé úplně nová. Malování sněhu vodovými barvami.

Celý článek...
 

Zpíváme si pro radost

DSCF8124 Postavit se před publikum a zazpívat nějakou písničku není pro spoustu dětí ani dospělých jednoduchý úkol. Naši malí zpěváčci z I. a IV. oddělení se však tohoto úkolu zhostili velmi zodpovědně. Na soutěž se poctivě připravovali a doma společně s rodiči i trénovali.

Celý článek...
 

Zábavné sportovní odpoledne

IMG 20190124 143458 Prvňáčci ze ŠD si čtvrteční odpoledne mohli užít zcela sportovně. V naší tělocvičně bylo pro ně připraveno celkem 12 stanovišť. Parádní bylo, že jsme mohli využít celou plochu tělocvičny a tak se děti do sytosti vyběhaly a prověřily si svoje sportovní dovednosti.

Celý článek...
 


Strana 1 z 35

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK