ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Družina Akce ŠD
Akce ŠD

Vůně Vánoc

IMG 20181207 112756 Čtvrteční odpoledne opět provoněla vůně Vánoc naší školu.Děti ze školní družiny si zpříjemnily adventní čas pečením perníčků. Tentonkrát to byl pan Perníček a paní Perníčková. V družince se s nimi již seznámily, když jsme společně vyráběli dárky pro seniory do domova důchodců.

Celý článek...
 

Čertovská nadílka s Káčou

DSCF7964 Jaký by to byl prosinec bez Mikuláše? A co když se k tomu přidá hubatá Káča, princezna Dišperanda, anděl Theofil, loupežník Sarka Farka, nafoukaný kníže a vychytralí opelichaní čerti? Všechny tyto pohádkové hrdiny pohromadě mohly vidět naše děti ze školní družiny v SVČ Méďa, kde na ně čekal pohádkový příběh vysloužilého vojáka Martina Kabáta...

Celý článek...
 

Lampionový průvod s uspáváním broučků

IMG 20181107 172635 HHT Přiblížil se čas, kdy se některá zvířátka ukládají na zimu. Jsou to i různí broučci, kteří si hledají svůj úkryt, kde by přečkali studenou zimu. My jsme se s dětmi ze ŠD rozhodli, že broučky společně uložíme a uspíme ukolébavkou. Ale kde vzít tolik broučků, aby každé dítko mělo toho svého? Vyrobíme si je!

Celý článek...
 

Výlet na Ježkův palouček

IMG 20181103 084816 Ačkoliv první listopadové sobotní ráno vůbec nelákalo do podzimní přírody, přesto se sešlo několik odvážných prvňáčků z 1. a 4.oddělení ŠD před školou a společně se vydali na výlet. A stálo to za to!
I když nám téměř celé dopoledne mrholilo, nám to radost a nadšení nezkazilo. 

Celý článek...
 

Halloweenské odpoledne ve ŠD

IMG 20181101 145038 Halloweenské čtvrteční odpoledne se prvňáčci z 1. a 4. oddělení ŠD a předškoláci z MŠ Sdružeňáček proměnili v různá strašidla, čarodějnice, netopýry nebo třeba kostlivce a všichni společně si užili program, který pro ně připravily paní vychovatelky.

Celý článek...
 


Strana 1 z 34

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK