ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Žákovský parlament Z činnosti 2011/2012
Akce 2011/2012

Plastožrout si pochutnal

nov Plastorout Milí kamarádi, děkuji Vám za to, že jste se o mě celý rok starali a krmili mě plastovými víčky. Celkem jsem si pochutnal na 484 kg. A za to  patří velký dík Vám, všem sběračům a také ekologické sekci žákovského parlamentu, zejména Denisi R.,Tomáši H. a Kubovi Š., kteří se po celý rok starali o mé pravidelné krmení

Celý článek...
 

Členové ŽP v Praze

CIMG8896 Jako odměnu za celoroční práci se 6.6.2012 vydalo 8 členů našeho žákovského parlamentu do Prahy. Navštívili jsme domeček na Vltavě, kde sídlí naši kamarádi z CEDU. Následovala prohlídka Letohrádku královny Anny a výstavy „ Ferdinand Dobrotivý“, která je v prostorách letohrádku umístěna.

Celý článek...
 

Návštěva Valmezu na naší škole

DSC 0198

Na návštěvu našich kamarádů z Valmezu jsme se připravovali dlouho. Nebylo to tak jednoduché, jak by se zdálo. Víme, že mají rádi pohyb a sport, ale naše škola zrovna v tuhle chvíli tělocvičnu nemá k dispozici. Protože naši kamarádi mají poruchu sluchu, nepřicházelo v úvahu ani vystoupení hudebního souboru SAH, nebo jakékoliv dlouhé povídání. Nakonec jsme na to přišli.

Celý článek...
 

První žákovská miniporadna.

DSC 0903 Ve čtvrtek 26. dubna jsme slavnostně otevřeli naši žákovskou miniporadnu, která bude sloužit všem dětem naší školy. Když nevíte, jak najít správný způsob učení, přijďte se poradit. Když máte problémy se sourozenci, přijďte se zeptat, jak vše můžete doma urovnat. Když se neumíte rozhodnout, poradnička Vám pomůže. Dělají Vám starosti Vaše první lásky...

Celý článek...
 

Čtení pomáhá

logo1 Rozjeli jsme dobrovolnou charitativní akci. Zúčastnit se ji může každá třída od 1. do 9. ročníku. Tím, že budeme číst, získáme kredity (peníze) a můžeme pomoci tělesně postiženým dětem, opuštěným zvířatům,…  Nabídka je velká stejně jako potřeba. Někteří z Vás možná nepřečetli ještě žádnou knížku, zvažte to, když se rozhodnete právě teď, uděláte správné rozhodnutí nejen pro sebe, ale také pro druhé.

Celý článek...
 


Strana 1 z 5

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK