ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Žákovský parlament Z činnosti 2011/2012
Akce 2011/2012

Poprvé jsme nakrmili plastožrouta

DSC 0639 Ve čtvrtek 24.11.  členové žákovského parlamentu poprvé vybírali plastová víčka nasbíraná jednotlivými třídami. Aby mohli evidovat, kolik která třída víček přinesla, jako odměrka sloužil plastový kýblík s odměrkou na litry. Pochvala patří všem třídám, které se do soutěže "Nakrmte plastožrouta 2011/2012" zapojily. V průběhu čtvrtku žáci parlamentu vybrali 361 litrů vršků, což jsou tři plné pytle.

Celý článek...
 

ŽP zasedal s ředitelem školy

DSC 0634 24. listopadu se uskutečnilo zasedání našeho žákovského parlamentu, na které byl pozván pan ředitel. Členové parlamentu jej seznámili se svým plánem práce  na tento školní rok a připravili si  několik otázek , které zajímaly je i spolužáky v Domečcích.  A o čem si povídali?.

Celý článek...
 

Sám nejsi nic, posádka je víc!!!

CIMG8258 Znáte starořeckou báji o Iásonovi, argonautech a zlatém rounu? Naši parlamenťáci už ji znají a co víc, sami si ji prožili. Ve čtvrtek 20. září je autobus dopravil do Loučky v Hostýnských vrších, kde začala jejich pouť do Rajnochovic, na Tesák, sv.Hostýn a Rusavy. Spolu s nimi putovali také parlamenťáci z partnerské školy pro sluchově postižené děti ve Valašském Meziříčí. 

Celý článek...
 

Slavnostní jmenování zástupců Žákovského parlamentu

DSC 0136  V pondělí proběhlo v tělocvičně školy slavnostní jmenování členů Žákovského parlamentu "Srdce školy". 24 zástupců v horní komoře (II. stupeň) a 24 zástupců v dolní komoře (1. stupeň) podepsalo s vedením školy smlouvy a převzalo jmenovací dekret s rukou ředitele a koordinátorů žákovských parlamentů.

Celý článek...
 


Strana 5 z 5

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK