ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Žákovský parlament Z činnosti 2011/2012
Akce 2011/2012

Poslední krmení Plastožrouta se blíží !

plastozrout-s Soutěž "Nakrmte plastožrouta 2012" se pomalu blíží ke konci! Zatím jsme plastožroutovo bříško naplnili 366 kg plastových víček , což je určitě pořádná porce! Soutěž se ale blíží ke konci, proto sbírejte a noste poslední nastřádané vršky! Další termín sběru vršků bude 19.dubna v 7.30 hod. ve sborovně. Sběr vršků bude ukončen ke konci dubna. Pořadí tříd:

Celý článek...
 

Ámos by parlamenťákům zatleskal

DSC 0781 28.březen, den jako každý jiný, jen učitelé si vzpomenou, že mají svátek. Na naší základní škole tohle ale letos neplatilo! Loni připravili parlamenťáci pro své spolužáky Den dětí, letos pro své učitele Den učitelů! A představte si, že se jim to povedlo před učiteli utajit, i když bylo do akce zapojeno kromě žákovského parlamentu dalších 50 spolužáků.

Celý článek...
 

Piktogramy kolem nás: soutěž

84833 Žákovský parlament vyhlašuje výtvarnou soutěž.  Úkolem žáků 1. – 9. tříd je vymyslet a nakreslit piktogram (symbolický obrázek), který nám v prostorech školy z Vašeho pocitu „chybí“. Který by pomohl řešit záležitosti organizace, určil správný směr, upřesnil, kde se máme zaměřit na větší úklid a pořádek v prostorách školy, kde je třeba upozornit na nevhodné chování některých spolužáků a dodržovat bezpečnost.

Celý článek...
 

Soutěž „Šatna týdne“

P1160017 V minulých týdnech se na 1. stupni konala soutěž v úklidu šaten.  Touto soutěží jsme si chtěli připomenout, že úklid svých vlastních věcí by měl být samozřejmostí. Soutěž vyšla z potřeb žáků, kteří ve třídě stále řešili, jakou úlohu má služba na šatny, jak se k věcem svým i spolužáků máme chovat.

Celý článek...
 

Na chvíli televizní hvězdou

P1050092 V sobotu 10. března jsme se vydali Prahy na natáčení televizního pořadu Zprávičky – Miniparlament. Tento pořad se vysílá pravidelně každou sobotu v 9,30 hodin na ČT1. Jako aktivní diváci jsme se stali součástí tohoto pořadu. Všichni jsme si natáčení i pobyt v Praze velmi užívali. Mezi malými poslanci jsme měli také „želízko v ohni“.

Celý článek...
 


Strana 2 z 5

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK